16.11 Jesteśmy po 7 rundzie.

16.11 Jesteśmy po 7 rundzie. Dzieje się! Przed nami jeszcze dwa kroki - dwa symulowane miesiące działalności. Kto zbudował potencjał firmy - może zmienić rankingi. Za wszystkich trzymamy kciuki! Zapraszamy do zakładki >rankingi<.

9.11 Po piątej rundzie zaobserwujemy zmiany w rankingach. Co jasno tłumaczy, że nie należy się poddawać, bo dobrze opracowane decyzje w kolejnej rundzie mogą zaowocować dobrym wynikiem. I tego się trzymajmy - w zyciu firmy mogą pojawić się potknięcia, czy brak czasu, ale "pantha rei" - życie płynie dalej i my wraz z nim. Życzymy powodzenia, szczególnie tym, którzy chcieliby jeszcze coś udowodnić i podnieść swoją firmę w rankingu. Da się! 

5.11 Jesteśmy po 4 rundzie gry. Zespoły dostają kolejne zadania. W zakładce rankingi pojawiły się wyniki po symulowanym kwietniu.

3.11 W zakładce rankingi pojawiły się szczegółowe informacje o postępach naszych młodych managerów.

Od rundy 3-ciej będziemy publikować zarówno wynik danej rundy, jak i - chyba ważniejszy - wynik skumulowany, a więc wynik od początku działalności. Przypomnijmy, że to, co robilismy wcześniej - wpływa na bieżącą sytuację firmy - na jej systuację finansową, co każda firma policzy sobie co do grosza, jak i pozycję startową do kolejnych rund działalności, co pośrednio wskazują dane pod nazwą "rozwój firmy", "zadowolenie pracowników", "zadowolenie klientów". Na ogólny wynik wpływ ma także poziom zadłużenia firmy. I to własnie ten wskaźnik - wynik działalności (skumulowany) zdecyduje o wejściu do rozgrywki finałowej dwóch najlepszych firm z każdej z czterech rozgrywek.

II konkurs zarządzania firmą - Manager Roku

Śledź zawody najlepszych szkół w Małopolsce o tytuł Managera Roku!

Małopolska
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa małopolskiego.