Praktyka - TAK! Ale wiedza, wiedza

W programie konkursu uczestnicy będą mieli możliwość spotkania (on-line) z najepszymi z najlepszych. Przypominamy o zapisie regulaminu oraz zapraszamy na spotkania z prelegentami III edycji Managera Roku. Każdy uczestnik spotkania otrzyma poza sporą dawką przydatnych porad - upominek. Obowiązkowe dwa webinary - to zasilenie konta firmy o 1000 zł (za kazdego uczestnika). Wraz z opiekunem możecie uzyskać więc 4000 dla swojej firmy.

Przedstawiamy Wam naszych prelegentów:

Agnieszka Pałka - finalistka konkursu „Droga na Harvard”, podcasterka, autorka artykułów biznesowych, pozyskała 1 mln złotych dofinansowania z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na start-up GetDressed, który stworzył wirtualnego stylistę, czyli opartą o computer vision technologię pomagającą w dobrze ubrań.
O naszej wykładowczyni przeczytamy w wydaniu Forbes.
 Jak widzimy w artykule, nawet tak szacowne pismo nie ustrzegło się błędów i na oszczędnościach straciło. Pozdrawiamy wszystkich, którym cenny jest język polski, a w szczególności szerokie grono EDYTORÓW!

Marek Grzywna - Superbelfer RP. Zwycięzca w kategorii AI Impact Shapers w światowym konkursie towarzyszącym wydarzeniu poświęconemu nowym technologiom - IA Global Impact Festival.
Marek Grzywna - Toruń

Anna Pych - prezes Fundacji Będzie Dobrze, nauczycielka i wykładowczyni. Propagator wolontariatu i zdrowego życia.
http://bedziedobrze.pl

III konkurs zarządzania firmą - Manager Roku

Śledź zawody najlepszych szkół w Małopolsce o tytuł Managera Roku!

Małopolska
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa małopolskiego.