Warsztaty Managera i wyniki przed ostatnią rundą

W piątek odbyły się pierwsze warsztaty on-line dla uczestników naszego konkursu. Prowadzącym był Bartłomiej "Świstak" Piotrowski, a opowieść dotyczyła modelu biznesowego w oparciu o metodę Canvas.

Bartłomiej 'Świstak' Piotrowski - konsultant strategii w biznesie. Pomógł 600 właścicielom firm. Poprzez konsultacje mentoringowe i szkolenia optymalizuje procesy sprzedażowe i pomaga opracować początkowe metody dotarcia do klientów. Wraz ze swoimi klientami tworzy plan działania mający na celu rozwój ich biznesów (tzw. Cykl Świstaka). Tworzy i koordynuje innowacyjne projekty takie jak: Slow Business Academy (organizacja w trybie slow), Eksperymentalna Agencja Reklamowa, Flying Octopus (turkusowy zespół game dev). Zaangażowany w inicjatywy: Turkusowe Śniadania w Krakowie oraz Linkedin Local Kraków,  Kraków Miastem Startupów, które skoncentrowane są na dzieleniu się wiedzą. Mentor w projektach: KMS, FasterCapital i dla Województwa Małopolskiego oraz Tech Leaders i YBP. Referencje i potwierdzenia umiejętności naszego prelegenta: www.linkedin.com/in/swistak-krakow/

Mamy już wyniki 8 rundy. Głęboka analiza wyników może zaowocować dobrym wynikiem w ostatniej, 9-tej rundzie, a wynik skumulowany wyłoni nam finalistów.

II konkurs zarządzania firmą - Manager Roku

Śledź zawody najlepszych szkół w Małopolsce o tytuł Managera Roku!

Małopolska
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa małopolskiego.