Webinar nr 3 MANAGERA

W organizacji konkursu wielokrotnie mierzymy się z zadaniami na miarę prowadzonego biznesu.

Zapewne i Wy przeżywacie chwile radości i chwile stresu, gdy brakuje czasu, ktoś się spóźnia, czy pojawiają się jakieś nieoczekiwane okoliczności.

Także my zderzyliśmy się z taką sytuacją i... Wychodzimy z niej.

Do rzeczy: planowaliśmy TRZECI webinar na 22.11, nawet przesunęliśmy z tego powodu termin wysłania ostatniej decyzji konkursowej. Na spotkanie umówiliśmy się z p. Anną Pych, prezes Fundacji Będzie Dobrze ze Starego Sącza. Dzięki fundacji uzyskaliśmy grant z Województwa Małopolskiego i jesteśmy z Wami.

Jednak Pani Anna Pych w dniu 22.11 będzie uczestniczyć w gali Fundacji Guinnessa, kiedy to starosądeczanin Andrzej Lis odbierze certyfikat Rekordu Guinnessa.

Drugim nieprzewidzianym kilka tygodni temu wydarzeniem, które ma wpływ na organizację naszego webinaru, jest pierwszy mecz polskiej reprezentacji piłki nożnej w Mundialu Katar 2022. Nie będziemy odbierać naszym managerom tego wydarzenia.

Wobec takich nieoczekiwanych okoliczności zapraszamy na wykład p. Anny Pych już teraz. Został on nagrany i na Wasze skrzynki e-mail wysyłamy link do trzeciego webinaru MANAGRA.

Dla tych, którzy chcą zaliczyć wykład na potrzeby swoich firm - w e-mailu będzie odpowiednia instrukcja jak to zrobić. 

III konkurs zarządzania firmą - Manager Roku

Śledź zawody najlepszych szkół w Małopolsce o tytuł Managera Roku!

Małopolska
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa małopolskiego.