Organizator

bedzie-dobrzeOrganizatorem konkursu jest Fundacja "Będzie Dobrze" ze Starego Sącza.

Prowadzimy działalność charytatywną, wolontariat, wspieramy potrzebujących. Konkurs ekonomiczny to nowe wyzwanie, wejście w sferę edukacji.

Fundacja „Będzie Dobrze” to grupa kilkunastu osób działająca społecznie od 2008 roku. Przez ten czas zorganizowaliśmy  szereg akcji  różnego typu. Nasze działania, mające na celu wspieranie ludzi potrzebujących pomocy, skłoniły nas do założenia fundacji, która właśnie rozpoczyna swą działalność.

A wszystko zaczęło się całkiem przypadkowo. Nasz kolega Kamil zachorował. Stwierdzono nowotwór kości. Co w takiej sytuacji zrobić? Jak mu pomóc? Tylu ludzi potrzebuje wsparcia i nie wiadomo jak to ogarnąć…
Wtedy zrodziła się myśl zrobienia czegoś spontanicznego...i właśnie takie działanie i zorganizowanie pierwszego koncertu dla Kamila złączyło nas w jedną drużynę, która działa wspierając innych do dziś.

dowiedz się więcej o fundacji

DROGI UCZESTNIKU KONKURSU, drogi gościu. Pamietaj, że od stycznia 2022 mozesz przekazać równowartość 1% swojego podatku dochodowego na wskazany przez Ciebie cel! Niech tym celem będzie podopieczny Fundacji Będzie Dobrze!
Wypełniając roczne rozliczenie podatkowe za rok 2021 wpisz nasz nr KRS: 0000429493

III konkurs zarządzania firmą - Manager Roku

Śledź zawody najlepszych szkół w Małopolsce o tytuł Managera Roku!

Małopolska
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa małopolskiego.